OKIEM EKSPERTA
PDF Drukuj Email
MLTB w TVN Turbo
Marketing

W dniach 14 maja dziennikarze stacji TVN Turbo odwiedzili Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej sp. z o.o. Program realizowany w różnych lokalizacjach pokazuje przekrój możliwości badawczych laboratorium. Badanie okien i drzwi w laboratorium, badania u producenta oraz badania poligonowe na oknie zamontowanym w budynku.
Efekty wykonanych zdjęć zobaczymy w programie "Polak potrafi", którego premiera odbędzie się 27 maja 2018 (niedziela) o godzinie 09:45 na antenie TVN Turbo.

 
PDF Drukuj Email
Akademia RREHAU zaczyna now sezon
Marketing

Akademia REHAU 2018 – rozpoczynamy nowy sezon warsztatów i szkoleń

Wiedza i doświadczenie pracowników, ich kompetencje, umiejętność budowania relacji z klientem – to bezcenne zasoby. Na rynku jest wiele firm podobnych do siebie, oferujących podobne produkty i usługi, ale ludzie pracujący w nich są niepowtarzalni. Dlatego warto zadbać, by systematycznie rozwijali swoje umiejętności
i efektywnie pracowali na korzyść firmy i klienta.

 
PDF Drukuj Email
Mieszkania w rurze czyli mkikroapartamenty
Architektura

Czy mikroapartamenty z betonowych rur rozwiążą problemy Hongkongu?
Studio architektoniczne James Law Cybertecture z Hongkongu opracowało prototyp tanich apartamentów mieszczących się w rurach betonowych. Można je układać w stosy i wciskać w luki między budynkami. OPod Tube Housing to projekt przewidujący, że betonowe rury wodne o przekroju 2,5 m zostaną przekształcone w apartamenty o powierzchni 9,29 m2 z drzwiami otwieranymi za pomocą smartfona.
Założyciel studia architektonicznego, które odpowiada za projekt - James Law - przewiduje, że konstrukcje mogą utworzyć dziesiątki tanich mieszkań dla młodych ludzi w przestrzeniach miejskich w Hongkongu. Jego zdaniem, w takim apartamencie można żyć szczęśliwie przez rok lub dwa. Przydałyby się one "młodym ludziom, których nie stać na prywatne mieszkania".
Więcej: http://nt.interia.pl/raporty/raport-inteligentne-miasto/smartcity/news-mikroapartamenty-z-betonowych-rur-rozwiaza-problemy-hongkong,nId,2509789

 
PDF Drukuj Email
II Międzynarodowe Forum Stolarki, Zegrze 2017
Filmy


II Międzynarodowe Forum Stolarki VIP 2017 - Zegrze k/Warszawy.

 
PDF Drukuj Email
Zakup okna, a jego parametry. Na co zwrócić uwagę?
Marketing

Bogata oferta rynkowa przeszkleń nie ułatwia wyboru, a zakup okna wymaga świadomych i racjonalnych decyzji. Sprawdźmy, czym się kierować i jak znaleźć optymalny produkt.

Producenci okien prześcigają się w rozbudowanych ofertach, pełnych nowoczesnych rozwiązań i coraz bardziej wyszukanych nazw elementów wyposażenia. Część z nich rzeczywiście wpływa na jakość i trwałość produktu, ale są i takie, które można z powodzeniem zaliczyć jedynie do zabiegów marketingowych. Jak zatem odnaleźć się w gąszczu informacji, aby zakup okna, który jest przecież ważną inwestycją na lata, nie okazał się nietrafny?

http://somnifere.info/zopiclone-7.5mg-prix http://somnifere.info/imovane-7.5mg

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL