NOWOŚCI
PDF Drukuj Email
Dokumenty prawne dla branży stolarki
Produkty w promocji

Ważne dokumenty prawne dla branży stolarki - bez kar, bez reklamacji, bez problemu!

Nikt nie może dobrze i prawidłowo prowadzić swój biznes bez dostosowania się do wymogów prawa, do regulacji, do ustaw i ciągłych zmian np.. dotyczących prawa konsumenckiego i od maja prawa dotyczącego ochrony danych osobowych. Są też takie kwestie jak rękojmia, gwarancja, prawo podatkowe czy finansowe, które musimy bardzo rzetelnie wykonywać. Mamy dla państwa bardzo dobrą wiadomość. Mamy wszystkie konieczne dokumenty prawne, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i zachodzącym zmianom. Mamy coś co jest nie tylko potrzebne, ale konieczne do właściwego i bez stresowego prowadzenia działalności.

 
PDF Drukuj Email
Aluprof Laureatem Programu IRBS 2018
Systemy

Firma ALUPROF została nagrodzona w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2018. Wyróżnienia za system rolet aluminiowych i drzwi zewnętrzne przyznano firmie podczas uroczystej gali XX Konwentu Stolarki na Zamku w Gniewie 22 lutego 2018 roku. Organizatorem tego corocznego wydarzenia była Stolarka VIP.

 
PDF Drukuj Email
Stabilne i ciepłe podparcie dla Twojego okna
Chemia budowlana

Tak, jak w przypadku domu bardzo istotne są fundamenty, tak i dla okna niezwykle ważne jest stabilne podparcie. W nowoczesnych technikach montażu, w tym celu wykorzystuje się specjalne listwy podokienne, które są nie tylko trwałe i uniwersalne, lecz równie „ciepłe”, co pozwala na ograniczenie strat energii termicznej.

 
PDF Drukuj Email
Smog bez tajemnic dla Fakro
Systemy

Jak ochronić się przed smogiem… w domu?
Okres jesienno-zimowy uważamy za najgorszy w roku... Wiąże się to z niską temperaturą, krótszymi dniami, częstymi opadami i smogiem. Gdy przebywamy poza domem, ciężko go uniknąć, jednak we własnych czterech kątach możemy się przed nim chronić. Pomogą nam w tym nowoczesne produkty antysmogowe, które oferuje firma FAKRO – dzięki nim jakość powietrza w domu ulegnie znacznej poprawie. Szacuje się, że ponad 90% czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach – w domu bądź w pracy. Jesienią i zimą rzadziej korzystamy z uroków natury, chowając się przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, co sprawia że nasz organizm ma ograniczony dostęp do dobrej jakości powietrza.

 
PDF Drukuj Email
Przełom w walce ze smogiem - nawiewniki
Okna

Zbliżający się okres zimowy nie nastraja nas pozytywnie nie tylko z powodu niskiej temperatury czy krótkiego dnia. Największym problemem okazuje się smog, który realnie zagraża naszemu życiu i zdrowiu. Tu i teraz możemy zmniejszyć jego szkodliwe działanie filtrując powietrze dostające się do domu. Jako jedyni z tak innowacyjnym rozwiązaniem przychodzą krakowskie przedsiębiorstwa - Oknoplast oraz Brevis - wprowadzając nawiewniki, które filtrują do 98% najbardziej niebezpiecznych dla zdrowia cząsteczek smogu PM10. W ten sposób zanieczyszczone powietrze nie przenika do wnętrza pomieszczenia.

Wpisany przez Administrator
piątek, 10 listopada 2017 12:34
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL