NOWOŚCI
PDF Drukuj Email
Systemy Reynaers na każdą kieszeń
Systemy

Architektura nieograniczonych możliwości. MasterLine 10 do budynków energooszczędnych
MasterLine 10 to nowy, kompletny system okienny Reynaers Aluminium, stworzony z myślą o budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Wąskie, a jednocześnie wytrzymałe profile o wyjątkowo dobrych parametrach termicznych pozwalają na zaskakującą swobodę projektowania. Architekci otrzymują niemal nieograniczone możliwości, a właściciele domów i mieszkań mogą cieszyć się pięknymi widokami, ciepłym wnętrzem i bezpieczeństwem. MasterLine 10 to rozszerzenie systemu MasterLine. Jedna drobna różnica – profil głębszy o 2 cm – sprawia, że system MasterLine 10 osiąga jeszcze lepsze parametry termiczne niż doskonała, wprowadzona na polski rynek w 2017 roku linia MasterLine 8. Oczywiście, jednocześnie zachowana jest jedna z największych zalet MasterLine – patrząc na okno, widzimy wąskie profile i dużą powierzchnię przeszklenia.

 
PDF Drukuj Email
Dokumenty prawne dla branży stolarki
Produkty w promocji

Ważne dokumenty prawne dla branży stolarki - bez kar, bez reklamacji, bez problemu!

Nikt nie może dobrze i prawidłowo prowadzić swój biznes bez dostosowania się do wymogów prawa, do regulacji, do ustaw i ciągłych zmian np.. dotyczących prawa konsumenckiego i od maja prawa dotyczącego ochrony danych osobowych. Są też takie kwestie jak rękojmia, gwarancja, prawo podatkowe czy finansowe, które musimy bardzo rzetelnie wykonywać. Mamy dla państwa bardzo dobrą wiadomość. Mamy wszystkie konieczne dokumenty prawne, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i zachodzącym zmianom. Mamy coś co jest nie tylko potrzebne, ale konieczne do właściwego i bez stresowego prowadzenia działalności.

 
PDF Drukuj Email
Aluprof Laureatem Programu IRBS 2018
Systemy

Firma ALUPROF została nagrodzona w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2018. Wyróżnienia za system rolet aluminiowych i drzwi zewnętrzne przyznano firmie podczas uroczystej gali XX Konwentu Stolarki na Zamku w Gniewie 22 lutego 2018 roku. Organizatorem tego corocznego wydarzenia była Stolarka VIP.

 
PDF Drukuj Email
Stabilne i ciepłe podparcie dla Twojego okna
Chemia budowlana

Tak, jak w przypadku domu bardzo istotne są fundamenty, tak i dla okna niezwykle ważne jest stabilne podparcie. W nowoczesnych technikach montażu, w tym celu wykorzystuje się specjalne listwy podokienne, które są nie tylko trwałe i uniwersalne, lecz równie „ciepłe”, co pozwala na ograniczenie strat energii termicznej.

 
PDF Drukuj Email
Smog bez tajemnic dla Fakro
Systemy

Jak ochronić się przed smogiem… w domu?
Okres jesienno-zimowy uważamy za najgorszy w roku... Wiąże się to z niską temperaturą, krótszymi dniami, częstymi opadami i smogiem. Gdy przebywamy poza domem, ciężko go uniknąć, jednak we własnych czterech kątach możemy się przed nim chronić. Pomogą nam w tym nowoczesne produkty antysmogowe, które oferuje firma FAKRO – dzięki nim jakość powietrza w domu ulegnie znacznej poprawie. Szacuje się, że ponad 90% czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach – w domu bądź w pracy. Jesienią i zimą rzadziej korzystamy z uroków natury, chowając się przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, co sprawia że nasz organizm ma ograniczony dostęp do dobrej jakości powietrza.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey