Targi i konferencje
Drukuj Email
Ach, co to będzie za Konwent Stolarki
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

Polscy producenci, szczególnie w grupie MŚP, ale także ci najwięksi to elita światowa, najlepsi z najlepszych. Tym, którzy nie jadą na targi Bau czy Budma możemy powiedzieć, że u nas będą Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki, będą laureaci, będzie merytorycznie i będzie uroczysta kolacja.

Oto skrócona Agenda jedynego w swoim rodzaju forum branżowego polskiej stolarki, czyli XXIV Konwentu Stolarki i I Biesiady Stolarki, które odbędą się w dn. 20-21 lutego 2019 roku na przepięknym zamku w Gniewie k/Tczewa. Jest czas pracy, jest czasu podsumowań, jest czas dyskusji i prezentacji, jest czas wyróżnień i jest czas relaksu i dobrej zabawy. To wszystko gwarantujemy VIP’om, którzy odwiedzą nas w kompleksie HOTEL&SPA Gniew. Motto Konwentu to: Europejskie maszyny i komponenty, Polska Stolarka, Światowa jakość.

 
PDF Drukuj Email
Wisniowski na XXIII Konwencie Stolarki VIP
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

 XXIII Konwent Stolarki VIP – najnowsze trendy według firmy WIŚNIOWSKI

XXIII Konwent Stolarki VIP to najważniejsze wydarzenie branży stolarki okienno-drzwiowej tej jesieni. Do Niepołomic koło Krakowa zjechali eksperci z branży – wśród nich znalazła się także firma WIŚNIOWSKI, której specjaliści wystąpili z wykładem na temat trendów w stolarce i rozwiązaniach Smart na miarę XXI wieku.

 
PDF Drukuj Email
Windoor-tech i Budma 2019
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

Targi WinDoor-tech – niezależnie, ale w synergii z Budmą

Podczas targów WinDoor-tech w jednym czasie i miejscu spotykają się producenci i dystrybutorzy maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych oraz projektanci i przedstawiciele środowisk naukowych. To tutaj prezentowane są technologie przyszłości i premiery światowych marek.

Branża stolarki okiennej to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki. Na krajowym rynku działa już ponad dwa tysiące producentów okien, którzy stale kreują nowe trendy zaskakując nie tylko nowymi rozwiązaniami designerskimi, ale przede wszystkim technologicznymi. Wystawcy Windoor-tech muszą tym wyzwaniom sprostać. Ich oferta prezentowana na targach nie tylko musi podążać za fantazją producentów okien, ale wpływać na optymalizację kosztów i automatyzację a co za tym idzie efektywność produkcji. WinDoor-tech daje polskim oraz zagranicznym firmom możliwość zaprezentowania coraz bardziej wydajnych i energooszczędnych technologii i przekonania do nich producentów stolarki otworowej wystawiających się w tym samym czasie na targach Budma. Najbliższe edycje obu imprez odbędą się 12-15 lutego 2019 r., tradycyjnie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 - Poprzednie edycje WinDoor-tech pokazały nam, że pomysł wyłonienia specjalnej strefy wystawienniczej dla sektora branży otworowej i zorganizowania niezależnych targów w synergii z Budmą, był jak najbardziej trafiony. WinDoor-tech to obecnie jedyne w Polsce spotkanie dla profesjonalistów tej stale rozwijającej się branży. Szczególnie duże zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudzają rynkowe premiery, które z dumą prezentują na swoich stoiskach wystawcy. Producenci muszą dziś sprostać wyjątkowo surowym normom technicznym – targi pozwalają zmierzyć się z konkurencją a także zdobyć międzynarodowe rynki. Polskie firmy są coraz bardziej liczącym się eksporterem stolarki budowlanej. Produkcja stolarki rośnie od pięciu lat, a okna i drzwi "made in Poland" są montowane w domach, biurach czy szkołach w ponad 120 krajach -  mówi Mateusz Szymczak, dyrektor targów WinDoor-tech.

W ostatniej edycji Windoor-tech i Budmy w 2017 r. dopisali wystawcy, których w Poznaniu było ponad 800 z aż 26 krajów z całego świata. Zaprezentowali setki nowości i kilkadziesiąt rynkowych premier. Tłumnie przybyli zwiedzający, zainteresowani tematyką budowlaną i architektoniczną. Na powierzchni 55 tys. m2 najnowsze propozycje branży zobaczyło niemal 45 tys. targowych gości! Wyjątkowo bogaty był również program wydarzeń. Najbliża edycja zapowiada się równie emocjonująco. Windoor-tech dostarczy uczestnikom wielu inspiracji, ogromnej dawki wiedzy i przede wszystkim okazji do rozmów biznesowych.

www.windoortech.pl


Wpisany przez Administrator
wtorek, 13 listopada 2018 14:01
 
PDF Drukuj Email
VORNE - aktywny uczestnik Konwentów Stolarki
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

VORNE – okucia do okien i drzwi

Firma VORNE  posiada ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji okuć do stolarki budowlanej. W nowoczesnej fabryce w Stambule w okręgu Hadimkoy wytwarzane są produkty światowej klasy. „Sprzedajemy swoje produkty w ponad czterdziestu krajach na świecie i na każdym z tych rynków odnieśliśmy sukces. Wiadomo, że każdy rynek jest inny i każdy wymaga innej metody. Przed wejściem do Polski badaliśmy rynek, konkurentów i wiemy jak obecnie wygląda sytuacja. Wiemy czego chcą i czego od nas oczekują Polscy producenci okien i drzwi – mówi Taras Tlumatskyy przedstawiciel Vorne Polska”.

 
PDF Drukuj Email
Zdjęcia z Konwentu Stolarki w Opolu
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

Konwent, konwent i po konwencie - Opole 2018.


 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey