Inwestycje, nagrody, PR
Drukuj Email
Kobiety Branży Stolarki 2019 - głosowanie
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR


Ważne głosowanie na "Kobiety Branży Stolarki" 2019 - sprawdź szczegóły i informacje o kandydatkach poniżej.


Poniżej przedstawiamy Państwu 5 kandydatek w programie "Kobiety Branży Stolarki" 2019. Panie te zostały wybrane wśród kilkudziesięciu kandydatek, które wyraziły zgodę na udział w programie. Początek nowego roku to dobry czas na dokonanie podsumowań i wyróżnień, tym bardziej, że wbrew powszechnie panującej opinii rola kobiet w naszej branży jest ogromna i powinna być stosownie doceniana. Nie jest to w żadnym wypadku kurtuazja, lecz są to fakty - nie jest to w żadnym wypadku kurtuazja, lecz są to fakty, gdyż Kobiety Branży Stolarki są bardzo wpływowe i bardzo potrzebne jej zrównoważonemu rozwojowi każdej branży, w tym branży budowalnej w szczególności. Program Kobiety Branży Stolarki cieszy się zawsze bardzo dużym zainteresowaniem i nie inaczej jest w tym nowym 2019 roku. Oto nasze kandydatki, na które warto zagłosować, gdyż w każdym słowa tego znaczeniu zasługują na wyróżnienie. Polecamy państwu uwadze każdą z już wyróżnionych pań i zachęcamy do oddania anonimowego głosu na Primum Inter Pares, czyli Pierwszą Wśród Równych. Głosowanie jest anonimowe a wyniki głosowania zostaną ogłoszne na XXIV Konwencie Stolarki 21-22 lutego na zamku w Gniewie. 

 
PDF Drukuj Email
Saint Gobain zwiększa swoje moce produkcyjne
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Najnowsza inwestycja Grupy Saint-Gobain w Polsce – modernizacja linii produkcji szkła float w hucie w Dąbrowie Górniczej – to kolejny dowód na konsekwentne wdrażanie w Grupie innowacyjnych, zaawansowanych technologii, które są odpowiedzią na potrzeby klientów.

 
PDF Drukuj Email
Wiśniowski znowu nagrodzony
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Firma WIŚNIOWSKI, czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń, po raz kolejny została doceniona i wyróżniona. Tym razem została okrzyknięta „Budowniczym Polskiego Sportu”. Tym samym został zauważony jej wkład w budownictwo sportowe i rekreacyjne. 27 września w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala XIX edycji konkursu „Budowniczy Polskiego Sportu”.

 
PDF Drukuj Email
Guardian buduję drugą hutę szkła
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Częstochowa, Polska, 2 października 2018 –  tego dnia firma Guardian Glass in Europe gościła dziś Pana Janusza Michałka, prezesa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Pana Krzysztofa Matyjaszczyka, prezydenta miasta Częstochowy, na doniosłej uroczystości wmurowania kamienia węgielnego nowej huty firmy Guardian w Częstochowie. 

 
PDF Drukuj Email
Ach te najlepsze firmy i ich produkty
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Super VIP 2018 – czyli najlepsi są wśród nas

Podczas III Międzynarodowego Forum Stolarki w Mszczonowie w dn. 29-30 sierpnia, nagrodziliśmy także Laureatów programu Super VIP 2018. Oto nasi Laureaci: firma P.H.U. TECHNIKA OKIENNA ALEKSANDER RDUCH & ZBIGNIEW BOREK, firma FAKRO oraz firma PARMAX.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey